Noragent AS
Rosenholmveien 20
1252 Oslo
[+47] 22 80 90 30
firmapost@noragent.no
Support 815 00 133
(Hverdager 08:00 – 15:00)
ThermaCELL Danmark
thermacell.dk

Ansatte

Thomas Holmen-Jensen – daglig leder
thomas@noragent.no +47 90 36 21 50
Fredie Helgesen – produktutvikler
fredie@noragent.no – +47 99 57 02 09
Bengt Ove Nordgård – salgs- og markedssjef
bengt@noragent.no – +47 95 09 22 26
Geirr Sethre – Digital forretningsutvikler
geirr@noragent.no – +47 469 42 464
Atle Zetterstrøm – selger
atle@noragent.no – +47 95 36 64 33
Liss Ann Johannessen – markedskonsulent
lissann@noragent.no – +47 97 42 77 89
Lene Horn Nilsen – markedskoordinator
lene@noragent.no – +47 97 40 41 36

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Meld meg på nyhetsbrev

Melding